STK’lardan Vali Güvençer’e davet

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nilgün Aksoy, 22 Nisan Cumartesi günü Manisa TSO Bülent Koşmaz Hizmet Binasında TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Ege Bölge Toplantısı düzenleyeceklerini belirterek Vali Güvençer ve eşi Fatma Dilek Güvençer’i programa davet etti.

Aksoy, programın öğleden sonraki bölümünde gazeteci ve yazar Elif Aktuğ Moderatörlüğünde “Kadın ve yaşam” konulu panel ve ardından ‘Kadınlar Ne söyler, erkekler ne anlar’ adlı söyleşi gerçekleştirileceğini, akşam da gala yemeği vereceklerini söyledi. Aksoy, 23 Nisan’da da konuklara Manisa gezisi düzenleyeceklerini anlattı.

Yunusemre Kent Konseyinden ziyaret

Daha sonra Vali Güvençer’e Yunusemre Kent Konseyi Başkanı Halil Arslan ve yönetimi de ziyarette bulunarak düzenleyecekleri etkinliğe davet etti.

Yunusemre Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Halil Arslan Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle 18 Nisan 2017 Salı günü Kültür Sitesi Lale Salonunda Yunusemre Belediyesi Türk Tasavvuf Musikisi Korosu Kutlu Doğum Hürmetine Zikir Meclisi Programı düzenlediklerini belirterek Vali Güvençer’i programa davet etti.

Vali Güvençer de ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek programlarının başarılı geçmesi temennisinde bulundu ve programının uygun olması durumunda katılmaya çalışacağını ifade etti.

Bir önceki yazımız olan AK Parti’li Baybatur’dan "Vesayet son buluyor" vurgusu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir