Şehit ailesinden ilanlı teşekkür

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaşların yaşadığı çileleri ortadan kaldırıyor. MASKİ ekipleri, Demirci’nin Beyazıt Mahallesinde ikamet eden Tüfenkçi ailesini suya kavuşturdu. 1980 yılında Mardin’de şehit düşen Jandarma Er İhsan Tüfenkçi’nin ailesinin 13 yıllık içme suyu sıkıntısının giderilmesinin ardından şehit ailesinin sıkıntısına son verildi. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Şehnaz Başaran ve Abone İşleri Daire Başkanı Sevinç Deniz de şehit ailesini ziyaret edip, içme suyu bağlantısının yapılması ile yakından ilgilenmişti.

Taşıma su çilesine son

İçme suyu bağlantısının yapılaşmasının ardından, büyük sevinç yaşayan acılı aile gazeteye ilan vererek sevinçlerini paylaştı. Tüfenkçi ailesi, başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün olmak üzere MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a, Genel Müdür Yardımcısı Şehnaz Başaran’a, Abone İşleri Daire Başkanı Sevinç Deniz’e ve Demirci Koordinasyon İşleri Şube Müdürü Kazım Aysan’a teşekkür etti. Döşeme işlemi tamamlanan 400 metrelik içme suyu şebeke hattı sayesinde şehit ailesinin taşıma su çilesi sona erdirildi.

Bir önceki yazımız olan Bayram zirveye koşacak başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir