Özel öğrenciler hatıra ormanı oluşturdu

Mehmet Çerçi, Manisa Özel İş Uygulama Merkezi Okulu öğrencileriyle birlikte Güzelyurt Mahallesinde fidan dikti. Hatıra ormanı oluşturan özel öğrenciler, yaklaşık 100 fidanı toprakla buluşturdu.

Yunusemre Belediyesi, 1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor projesi kapsamında Manisa Özel İş Uygulama Merkezi Okulunda eğitim gören engelli öğrencilerle beraber Hatıra Ormanı oluşturdu. Güzelyurt Mahallesinde gerçekleştirilen etkinliğe Yunusemre Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, Mehmet Çerçi, AK Parti Yunusemre İlçe Başkan Yardımcısı Altan Savaşır, İlçe Kadın Kolları Başkanı Şükran Irmak, Park ve Bahçeler Müdürü Fuat Balcı da katıldı. Öğrencilerle birlikte fidan diken Başkan Çerçi, “Belediye olarak ’1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor’ projemiz kapsamında öğrencilerimiz, sivil toplum örgütü temsilcilerimiz ile fidan dikim etkinlikleri yapıyoruz. Manisa Özel İş Uygulama Merkezi Okulunda eğitim gören özel öğrencilerimizle hatıra ormanı oluşturmak istedik. Onlarla birlikte olmaktan çok mutluyum. Bu anlamlı etkinlikte emeği olan herkese teşekkür ederim” dedi.

Bir önceki yazımız olan Cimnastik yaparak kitap okudular başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir