(Özel haber) İzmirli hayırseverden Manisa’da toplu sünnet şöleni

Diyarbakır’da 2001 yılında saldırıya uğrayarak şehit düşen Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ın isminin yaşatıldığı Manisa’nın Salihli ilçesinin merkez kenar mahallelerinden birisi olan Gaffar Okkan Mahallesi’nde düzenlenen toplu sünnet şöleni ile mahallede sünnet olmayan çocuk kalmadı. Gaffar Okkan Mahalle Muhtarı İrfan Özdemir öncülüğünde İzmirli bir hayırsever tarafından gerçekleştirilen toplu sünnet şöleninde 108 çocuk sünnet ettirildi. Gaffar Okkan Mahallesi Camisi bahçesinde gerçekleştirilen toplu sünnet şöleni ile ilgili olarak Mahalle Muhtarı Özdemir, sünnet olan 108 çocuğun giyim dahil olmak üzere tüm masraflarının İzmirli hayırsever iş adamı Rifat Katrancı tarafından karşılandığını söyledi.

“Sünnet olmayan çocuk kalmadı”

Hayırsever iş adamının katkılarıyla mahallede toplu sünnet şölenini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Mahalle Muhtarı Özdemir, gerçekleştirilen toplu şölen ile 108 çocuğun erkekliğe ilk adımını attığını belirtti. Muhtar Özdemir, gerçekleştirilen toplu sünnet şöleni ile mahallede sünnet olmayan hiçbir çocuğun kalmadığını ifade ederek, mahalle adına bu toplu sünnet şöleninden dolayı hayırsever işadamı Rifat Katrancı’ya teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Başkan Çerçi personeliyle bayramlaştı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir