Öğrenciler şiire doydu

Programda şiir dinletisinin yanı sıra şair tarafından yazılan şiirler de okulun konferans salonunda sergilenirken, şair hayat tecrübelerini de öğrencilerle paylaştı.

Manisa’nın tanınmış şairlerinden Nazmi Alper Tanrıverdi tarafından Manisa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde şiir dinletisi gerçekleştirildi. Şiir dinletisinde ayrıca şairin şiirleri okul öğrencileri tarafından okundu. Tanrıverdi’nin bazı şiirleri konferans salonunda sergilenirken, şiirlerinin etrafını fıkra, hikaye ve hatıralarla süsleyen şaire öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Şiirlerin yanı sıra şair, hayat tecrübelerini de öğrencilerle paylaştı. Program sonunda Okul Müdürü Ufuk Bilge tarafından Şair Nazmi Alper Tanrıverdi’ye teşekkür plaketi takdim edildi.

Öğrencilere şiiri sevdiriyor

Şair Nazmi Alper Tanrıverdi’nin öğrencilere şiiri sevdirdiğini belirten Okul Müdürü Ufuk Bilge, “Manisa’da yapmış olduğu şiir faaliyetleriyle kendisini tanıdığımız Şair Nazmi Alper Tanrıverdi’yi okulumuzda ağırladık. Öğrencilerimiz çok mutlu oldu. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Okulumuz olarak bu tür kültürel ve sanatsal faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan İçişleri bakanı Soylu;" Bunların tek adam dediği millet, bunlar milletinden korkuyor" başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir