Manisa Büyükşehir’den çalışmalara yerinde inceleme

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün çalışmalarını yerinde inceleyen, muhtarlar ve mahalle halkı ile bir araya gelen Muhtarlıklar Daire Başkanı Ersoy Arslan, Saruhanlı’da Taşdibi ve Adiloba Mahallelerini ziyaret etti. Taşdibi Mahalle Muhtarı Ali Çakal tarafından karşılanan Arslan, muhtardan hayata geçirilen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Muhtar Ali Çakal, kanalizasyon ve içme suyu altyapısının tamamlandığını şimdi de kilit parke taşı çalışmalarının start alacağını söyledi. Taşdibi Mahallesinin artık daha sistemli olduğunu belirten Muhtar Çakal, yatırımlar dolayısıyla Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Muhtarlıklar Daire Başkanı Ersoy Arslan’ın Saruhanlı ilçesindeki diğer durağı Adiloba Mahallesi oldu. Arslan, mahalle meydanında muhtar Mehmet Emin Karakaya ve vatandaşlarla bir araya geldi. İçme suyu ve üstyapı projelerinin tamamlandığını belirten Muhtar Karakaya, herhangi bir sıkıntılarının kalmadığını dile getirdi.

Muhtarlıklar Dairesinin il genelinde yürütülen çalışmalar kapsamında mahalleleri ziyaret ettiğini belirten Daire Başkanı Ersoy Arslan, Saruhanlı ilçesinde Taşdibi ve Adiloba mahalle sakinlerinin yapılan hizmetlerden memnun olduğunu söyledi. Arslan, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde en iyi hizmetlerin hayata geçirildiğini sözlerine ekledi.

Bir önceki yazımız olan Salihli Belediyesi yoğun çalışma başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir