Kırkağaç’a bir HİS Göleti daha yapılıyor

Vatandaşlar, yayım hayvancılığını kolaylaştıran bu çalışma dolayısıyla Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, tarım ve hayvancılıkla uğraşan üreticilere destek olmak amacıyla projeler üretmeye devam ediyor. Bu kapsamda Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Kırkağaç ilçesi Kınık Mahallesine hayvan içme suyu göleti yapıldı. Kınık Mahallesindeki üreticilerin hayvanlarını sulayabilmesi ve hayvanlarını yayım yapabilmesi açısından bu çalışmanın önemli olduğunu belirten Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Bircan Gençoğlu, “Tarım ve hayvancılığın gelişmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kınık Mahallesinde de vatandaşlarımızın talebi doğrultusunda hayvan içme suyu göletinin zemin çalışmalarını kısa süre içerisinde tamamladık. Hayırlısı olsun” dedi.

Gençoğlu, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde kırsaldaki projelerini sürdüreceklerini söyledi. Hayvancılıkla uğraşan üreticiler de bölgede yayım yapıldığına dikkat çekerek, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Bayat Mahallesi sağlıklı içme suyuna kavuşuyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir