Kermesin geliriyle okul boyatılacak

Düzenlenen kermesten elde edilen 9 bin TL gelir ile hem okulun boyanacağı hem de teknolojik cihazların alımının gerçekleştirileceği öğrenildi.

Sarıgöl Ortaokulu Okul Aile Birliği tarafından Kent Meydanında düzenlenen kermese Sarıgöl Kaymakamı Çetin Kılınç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılınç, Şube Müdürleri Muzaffer Bozkurt, Yasemin Oral, Atatürk Ortaokul Müdürü Veysel Çetin, öğretmenler, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kermesten elde edilecek gelirin okulun ihtiyaçları için değerlendireceklerini belirten Atatürk Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Demet Çolak, kermesten elde edilen gelirle okulun boyanmasını yapılacağını belirterek, Öğrencilerimizin daha iyi eğitim görmeleri için eksikliklerimizi gidereceğiz. Yapmış olduğumuz gıda kermesinden dokuz bin TL gelir elde ettik. Bu gelirimizle okulun boyanmasında ve teknolojik araçların alımları yapılacak. Katılımcı annelere ve davetlilere teşekkür ederim. dedi.

Bir önceki yazımız olan Akhisar Belediyespor’da Başakşehir maçı hazırlıkları sürüyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir