İş sağlığı ve güvenliğinde işbirliği

Karşılıklı bilgi alışverişinin gerçekleştirildiği ziyarette, İzmir Büyükşehir Belediyesinin iş sağlığı ve güvenliği alanındaki çalışmaları da yerinde incelendi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü ile İzmir Büyükşehir Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü iş birliği için bir araya geldi. Sağlık İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, İş Sağlığı Güvenliği Şube Müdürü Özdemir ve MASKİ İş Sağlığı Güvenliği Birimi personeli Ruhan Bayraktar ile birlikte, İzmir Büyükşehir Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürü Ahmet Ata Temiz’i ziyaret etti. Ziyarette İzmir Büyükşehir Belediyesinin iş sağlığı ve güvenliği alanındaki uygulamaları yerinde incelendi. Karşılıklı bilgi alışverişinin de yapıldığı ziyarette Manisa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde uygulanabilecek çalışmalar da ele alındı. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak iş sağlığı ve güvenliğine büyük önem verdiklerini ve bu doğrultuda çalışmalar gerçekleştirdiklerini dile getiren Sağlık İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, “Bu işi uzun zamandır yapmakta olan İzmir Büyükşehir Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğüne ziyarette bulunarak, konu hakkında yapılan yenilikler ile ilgili bilgiler aldık. Çalışmalarımızda bundan sonraki süreçte de işbirliği içerisinde devam edeceğiz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Hayvancılık desteklemeleri hesaplara yattı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir