Hayvan barınağına destek için bağışlı yoga seansı

‘Siz Yogaya, Onlar Mamaya’ sloganıyla düzenlenecek olan etkinliğe kedi ya da köpek maması bağışında bulunan herkes katılabilecek.

Turgutlu Belediyesi, Turgutlu Belediyesi Gençlik Merkezi (TURBEM), Yoga Home ve hayvanları koruma derneklerinin işbirliğiyle 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü etkinlikleri çerçevesinde hayvan barınağına destek amaçlı bağışlı yoga seansı düzenliyor. Sosyal sorumluluk bilinci kapsamında canlara destek olmak amaçlı böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Her zaman ifade ettiğimiz gibi hayvanlar bizlere emanettir. Onların çok daha iyi yaşam koşullarına sahip olması adına çalışıyoruz. Hayvansever Turgutlu halkımızı da anlamlı bir günde, anlamlı bir etkinlikte bir araya getirmek istedik. Bu kapsamda 1 Ekim 2017 Pazar günü saat 14.00’da Atatepe’de bulunan Turgutlu Belediyesi Gençlik Merkezi binasında ‘Siz Yogaya, Onlar Mamaya’ sloganıyla yoga seansı düzenliyoruz. TURBEM, Yoga Home ve hayvanları koruma derneklerinin destekleriyle yapılacak olan etkinlikte 7’den 77’ye tüm hayvanseverlerimiz mama bağışı karşılığında yoga seansına katılabilecekler. Tüm halkımız davetlidir” dedi.

Bir önceki yazımız olan Kula’da 15 Temmuz şehitleri anıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir