Gölmarmara Hali’ndeki çalışmalar sona geldi

Üreticinin ürünlerini sağlıklı yetiştirmesi, zamanında hasat yapabilmesi ve ürünlerinin zarar görmemesi için geniş yelpazede çalışma yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, hal depolarının 5957 Sayılı Kanun’da belirtilen standartlara ulaşması için il genelinde yoğun bir çalışma yürütüyor. Çalışmalar kapsamında Gölmarmara’da adeta atıl durumda bulunan ilçe halinde sürdürülen yenileme ve modernizasyon çalışmalarında sona gelindi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Gölmarmara Koordinatörü Ahmet Cülen de, yenilenen hal binasında incelemelerde bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak üreticiyle tüccarı buluşturacak hal depolarının koşullarının iyileştirilmesi noktasında önemli çalışmalar yürüttüklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanı Halis Satılmış, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün öncülüğünde bu çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gölmarmara İlçe Hali de, Büyükşehir Belediyemize geçtikten sonra 5957 Sayılı Kanun’da belirtilen standartlara uygun olmadığını gördük ve yenileme çalışması başlattık. Kısa sürede bu çalışmalarımızı tamamlayarak, Gölmarmaralı üreticilerimizin hizmetine sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Yunuskent’in ikinci etabı 28 Nisan’da ihaleye çıkıyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir