Çocukları eğlendirirken bilinçlendiren proje

Alaşehir Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce önceden belirlenen bir takvim dahilinde sırayla misafir edilen öğrencilere ev sahipliği yapan deneyimli Trafik Zabıta ve Polis ekipleri bu kez de Atatürk İlkokulu öğrencilerini eğlendirirken bilinçlendiren anlamlı bir etkinlikte buluştular.

Proje dahilinde öğrencilere verilen teorik derslerin ardından bire bir gerçekleriyle aynı olan örnek parkur üzerinde sürüş deneyimi yaşayan minikler, ders sonunda kendilerine ikram edilen kek ve meyve sularıyla kısa bir soluk aldı.

Ardından parkurun hemen yanı başına inşa edilen Şehitlik Anıtının içerisindeki müzeyi de ziyaret eden öğrenciler, Alaşehir Belediyesi adına ev sahipliği yapan Zabıta Müdürü Erol Kacar’a, iki projenin kendilerine ve ilçe halkına kazandırılmasına öncülük eden Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban’a teşekkürlerini sunarak, selam ve sevgilerini iletti.

Bir önceki yazımız olan Dindarlı Mahallesinin göleti temizlendi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir