Başkan Kayda’dan inceleme gezisi

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğinde yapımı tamamlanan Atatürk Spor Salonu ve Kapalı Yüzme Havuzu’nda incelemelerde bulundu. Uluslararası standartlara sahip spor salonu ve kapalı yüzme havuzunun tamamlanan inşaatı sonrasında çevre düzenlemelerinin de yapılmasıyla sona gelindiğini belirten Başkan Kayda, uluslararası spor tesisinin çok yakın zamanda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile birlikte hizmete açılacağını kaydetti. Vatandaşların uygun fiyata özel organizasyonlarını gerçekleştirmeleri için Sarıpınar Mahallesine yapılan Çok Amaçlı Etkinlik Salonu’nu ziyaret eden Başkan Kayda, yaz aylarında kır düğünü yapmak isteyen vatandaşlar için etkinlik salonunun önüne yapılan çalışmaların düğün sezonuna kadar tamamlanacağını söyledi. İncelemelerine devam eden Başkan Kayda, Özyurt Mahallesi’nde yapım aşamasında olan halı sahayı ve Fen işleri ekipleri tarafından yapılan Devlet Hastanesi’nin deforme olan duvar sıvalarının tadilatını yerinde görerek, çalışan işçilere kolaylıklar diledi.

Belediye Başkanı Zeki Kayda, Salihli Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceledikten sonra Kurşunlu Kaplıcaları Tesislerine sürpriz ziyarette bulunarak, çalışan personele kolaylıklar diledi. Başkan Kayda, şifa bulmak için Kurşunlu Kaplıcalarını tercih eden vatandaşlar ile sohbet ederek termal suyun özellikleri hakkında bilgi verdi.

Bir önceki yazımız olan Sarıgöl AK Parti 16 Nisan’a hazırlanıyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir