Akhisar Belediyespor’a taraftardan tam destek

1970 Akigo Taraftarlar Derneği, Akhisar Belediyespor’u Yılmaz Atabarut Tesislerinde yapılan idman öncesi takımı ziyaret etti. 1970 Akigo Taraftarlar Derneği Vedat Helvacıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret ettiği idmanda ilk olarak yeni Teknik Direktör Okan Buruk ile buluşarak çiçek takdim etti. Dernek Başkanı Helvacıoğlu, Başakşehir maçında başarılar dileyerek “Okan Buruk gibi güler yüzlü ve çalışan bir teknik adamın takımında başına gelmesi bizleri mutlu etti. İnşallah ilk maçımızda iyi şeyler olacaktır. Taraftarlar olarak tam desteğimizi tribünlerden göstereceğiz” dedi. Taraftar desteğinin her zaman takım üzerinde olumlu yönde bir etki yaptığına dikkat çeken Teknik Direktör Okan Buruk özellikle içeride yapılacak maçlardan kayıp istemediğini taraftara da bu konuda büyük işler düştüğünü ifade etti.

Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel’in bulunduğu ziyarette taraftarlar ile kısa sohbet yaptı. Özellikle Başakşehir maçında taraftarın tribünde adeta şov yapması gerektiğini belirten Başkan Eryüksel “Bu olumlu havayı avantaja çevirmemiz gerekiyor” dedi.

Bir önceki yazımız olan MASKİ’nin çalışmaları yakın takipte başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir