AK Partili Ataş Turgutlu’da konuştu

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Turgutlu İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Turgutlu İlçe Başkanı Mürşit Gedizli ve yönetim kuruluyla bir araya gelen Ataş, partililerle selamlaştı. Partisiyle yaptığı görüşmede referandum çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Ataş, Biz bu ülkenin birleştirici gücüyüz. İnsana insan olduğu için değer veriyoruz. CHP’lisi HDP’lisi herkesi ziyaret edip kapılarını çalacağız dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş sözlerini şöyle sürdürdü: Hayır oyu verecekler ’Haindir’ demiyoruz, kimse bunları çarpıtmasın. Hainler bu memlekette kanın durması istemeyen oluşumlar hayır oyu verecekler. Biz kimseye tercihlerinden dolayı hain demiyoruz. Sadece hayır cephesinden PKK ve FETÖ terör örgütleri de yer alıyor diyoruz. Bunları onlar çarpıtıyor, bizler net bir biçimde söylüyoruz. Hainler hayır oyu kullanacak, hayırcılar haindir demiyoruz, bizim tercihlere saygımız herkesten fazladır. Biz referandum çalışması yapıyoruz ancak hayır cephesi saygısızca bizlere saldırıyor. Afiş dağıtan kadın kollarımıza hakaret ediyorlar, çadırlarımıza hayır ibaresi yazıyorlar. Bizler onlar gibi tercihlere saygısızlık etmiyoruz diye konuştu.

CHP’nin izlediği kampanya politikasını doğru bulmadığını belirten Ataş, Recep Tayyip Erdoğan’ı diktatörlükle, tek adamlıkla suçluyor. CHP kendi tarihine iyi baksın, onlar tek adamlığı iyi bilirler dedi.

Bir önceki yazımız olan Akhisar Belediyespor’a taraftardan tam destek başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir